Elin Axelsson (S)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Fastigheter i Linde AB (FALAB) ledamot 2021-02-15 - 2023-05-31
Kommunstyrelsen ersättare 2019-11-25 - 2022-12-31
Lindesbergsbostäder AB (LIBO) ledamot 2021-02-15 - 2023-05-31
Socialnämnden 1:e vice ordförande 2019-05-20 - 2022-12-31