Förtroendevalda hos oss

Zaki Habib (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ersättare 2019-10-29 - 2022-10-14