Förtroendevalda hos oss

Nils Detlofsson (L)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Utskottet för stöd och strategi ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31