Förtroendevalda hos oss

Anders Ceder (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Samhällsbyggnadsförbundet Bergslagen ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31