Förtroendevalda hos oss

Ingela Larsson (S)

Telefon:
0581-81612 (arbete)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31