Förtroendevalda hos oss

Björn Larsson (-)

Kontaktinformation

E-post:
bjorn.larsson@lindesberg.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Tillväxtutskottet ersättare 2019-04-17 - 2022-12-31