Vakant (S)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Fastigheter i Linde AB (FALAB) ledamot 2021-01-01 - 2023-05-31
Kommunfullmäktige ledamot 2021-02-16 - 2022-10-14
Lindesbergsbostäder AB (LIBO) ledamot 2021-01-01 - 2023-05-31
Valnämnden 1:e vice ordförande 2020-10-06 - 2022-12-31