Förtroendevalda hos oss

Markus Lundin (KD)

Kontaktinformation

E-post:
markus.lundin@lindesberg.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Tillväxtutskottet ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Utskottet för stöd och strategi ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31