Rickard Jirvelius (SD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden ersättare 2020-02-24 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ersättare 2020-11-04 - 2022-10-14
Tillväxtnämnden ledamot 2021-01-01 - 2022-12-31