Maria Lindkvist (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ersättare 2020-12-21 - 2022-10-14
Linde Energi AB (LEAB) 1:e vice ordförande 2019-04-24 - 2023-05-31
Linde Energi Försäljning AB 1:e vice ordförande 2019-04-24 - 2023-05-31