Förtroendevalda hos oss

Joacim Hermansson (S)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Tillväxtutskottet ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31