Förtroendevalda hos oss

Gunilla Remnert (V)

Kontaktinformation

E-post:
gunilla.remnert@lindesberg.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnden ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31