Förtroendevalda hos oss

Göran Gustavsson (M)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Utskottet för stöd och strategi ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31