Förtroendevalda hos oss

Jari Mehtäläinen (SD)

Kontaktinformation

E-post:
jari.mehtalainen@lindesberg.se

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Besök Linde AB ledamot 2019-04-15 - 2023-03-31
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Linde Stadshus AB ledamot 2019-05-20 - 2023-05-19
Socialnämnden ledamot 2019-09-16 - 2022-12-31
Tillväxtutskottet ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31