Förtroendevalda hos oss

Hassan Abdi Bidar (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Fastigheter i Linde AB (FALAB) ledamot 2019-05-07 - 2023-04-07
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Lindesbergsbostäder AB (LIBO) ledamot 2019-05-07 - 2023-04-07