Förtroendevalda hos oss

Ulla Lundqvist (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-7786909 (mobil)

E-post:
ulla.lundqvist@lindesberg.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31