Förtroendevalda hos oss

Tommy Lönnström (SD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2019-09-30 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen ersättare 2019-12-11 - 2022-12-31
Valnämnden ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31