Förtroendevalda hos oss

Lennart Olsson (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2019-04-10 - 2022-10-14
Samhällsbyggnadsförbundet Bergslagen ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31