Förtroendevalda hos oss

Bo Stenberg (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Samhällsbyggnadsnämnden Bergslagen ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31